Profilimiz

Misyonumuz

Vizyonumuz

Değerlerimiz

Çalışma Prensibimiz

 

 

AKCAN Doğalgaz İletim Ltd. Şti ,merkezi Antakya-Hatay olmak üzere  Can şirketler grubunun bünyesinde kurulmuş olup ticari hayatına 2005 yılında başlamıştır.

AKCAN, LNG -Sıvılaştırılmış Doğalgaz- taşıma ve ikmal hizmet kalitesini sürekli arttırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. Yönetimindeki filoyu müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirmekte olup bu sayede Türkiye’nin her bölgesine LNG nin taşıma ve dağıtım hizmetini gerçekleştirmektedir.

LNG'nin kara taşımacılığı alanında etkin bir örgütlenmeye sahip olan AKCAN, sahip olduğu Kriyojenik tanker filosuyla Türkiye’nin her yerine eksiksiz ve güvenli ikmali tecrübeli operatörleri ve uydu takip sistemi bulunan ileri teknoloji ürünü tankerleri ile SEÇ (Sağlık-Emniyet-Çevre) kuralları çerçevesinde sağlamaktadır.

AKCAN teknoloji yatırımına önem veren bir firma olarak araç takibinde uydu takip sistemini kullanmakta ve bu kullanılan uydu takip sistemleri ile operatörlerle elektronik ortamda yazışarak bağlantı kurulmakta, sevkiyat ve güzergah bilgileri kayıt altına alınmaktadır.

 

anasayfa | araç filomuz | foto galeri | iletişim | kariyer tüm hakları saklıdır. www.ak-can.com | web tasarım: can grup